Laat een koekenpan met dikke bodem heet worden en rooster de pijnboompitten. Neem de pijnboompitten als ze licht kleuren uit de pan en laat ze op een bord afkoelen.
Snijd indien nodig een stukje van de onderkant van de artisjokbodem af zodat ze rechtop blijven staan. Meng de komkommer- en tomaatblokjes door elkaar, vul hiermee de artisjokbodems, verdeel de Boursin erover en garneer met de geroosterde pijnboompitten.
mijn okoko recepten
Florida Grapefruit
Laat je verrassen door de veelzijdigheid van deze Rolls-Royce onder de grapefruits! Kijk hier voor kleurrijke recepten of bezoek gofloridagrapefruit.com.
Katie Caldesi gaat op culinaire ontdekkingsreis langs alle 20 streken van Italië en deelt de geheime tips die van generatie op... bekijk 'Mangiare!'
'Hanoi street food' neemt je mee naar de hoofdstad van Vietnam en laat je proeven van de authentieke streekkeuken... bekijk 'Hanoi street food'
In het 'Studentenkookboek' vind je gerechten voor alle gelegenheden. Voor een eenvoudige, snelle hap, een gezonde wok... bekijk 'Studentenkookboek'
reacties op dit recept