okoko receptenreceptmeer groepenledenin cognac gemarineerde biefstuk met gekneusde peper

In cognac gemarineerde biefstuk met gekneusde peper

In cognac gemarineerde biefstuk met gekneusde peper
  • 4
    personen
  • 2
    min voorbereiden
  • 5
    min bereiden
  • 1
    uur wachten
  • waardering7.0
    obv 3 waarderingen
  • Hoofdgerecht
  • Vlees
  • Frans

Ingrediënten

  • 4 biefstukjes van 150 g
  • 25 ml cognac (½ borrelglaasje)
  • 30 g vierseizoenen peper
  • boter

Voorbereiden

Leg de biefstukjes op een bord en schenk de cognac erover. Laat de biefstukjes 1 uur in de cognac liggen en draai ze na 30 minuten om.

Bereiden

Kneus ca. 30 g vierseizoenen peper in een vijzel. Haal de zijkanten van de biefstukjes door de gekneusde peper. Verhit wat boter in een koekenpan en giet de cognac die over is van de marinade erbij. Voeg ook de restjes van de gekneusde peper aan de jus toe. Braad de biefstukjes naar smaak rood, medium of doorbakken. Bestrooi de biefstukjes bij het serveren met wat grof (zee)zout. Lekker met gebakken aardappeltjes waarbij een uitje is meegefruit en bijvoorbeeld doperwtjes.

Extra benodigd

Vijzel

Het ledenrecept 'In cognac gemarineerde biefstuk met gekneusde peper' wordt je aangeboden door Rob Goldsteen.

reacties op dit recept

Nog geen reacties...
plaats in kookboek
zet op weekmenu
plaats op shopping list
print dit recept
email naar vriend(in)
waardeer dit recept

mijn okoko recepten

(advertentie)
(advertorial)
Florida Grapefruit

Laat je verrassen door de veelzijdigheid van deze Rolls-Royce onder de grapefruits! Kijk hier voor kleurrijke recepten of bezoek gofloridagrapefruit.com.

nieuwe kookboeken

bekijk alle kookboeken